Vážení příznivci Petrova cechu. Jeden náš kolega s jeho kamarády se rozhodl přispět na léčbu malé Eleonorky Trčové, u které lékaři diagnostikovali závažnou nemoc Spinální svalovou atrofii. Z tohoto důvodu jim umožnil vlastník Kunratických rybníků, Ing. Vlastimil Ladýř, pořádat ve dnech 14.-16. října 2022 na Horním Kunratickém rybníku charitativní kaprařský závod na podporu malé Eli s názvem „Vítr do plachet pro Eleonorku“.

Jedná se o třídenní závody týmů, kdy jeden tým bude moci lovit na 4 pruty a výhercem se stane tým, který uloví 5 nejtěžších bodovaných ryb (kapr, amur bílý). Pro účastníky závodů jsou připraveny pěkné ceny.

Pro všechny bude k dispozici bufet, kde si budete moci koupit něco k pití i k jídlu. Součástí této akce bude dražba různých (převážně rybářských) předmětů a také bohatá tombola . Akci bude doprovázet moderátor David Fořt a o dobrou pohodu a příjemnou atmosféru u občerstvení se budou starat Kunratičtí fotbalisté a hasiči.

Veškerý výtěžek (startovné, bufet, dražba, tombola atd.) půjde samozřejmě na léčbu malé Eli.

Chcete-li se i Vy přidat k této akci a podpořit tak léčbu malé nemocné holčičky, můžete se přihlásit na závody u pana Roberta Samka na tel. 773 799 549. U pana Samka získáte také podrobné informace k pravidlům závodů a ke všemu, co s touto charitativní akcí souvisí.

Veškeré dění a informace o závodech můžete sledovat na facebookové skupině: https://m.facebook.com/groups/1070539133562152/

Když nechcete závodit, a nebo již na Vás nezbyde místo, přijďte se jenom podívat, dát si něco dobrého v bufetu a případně se můžete účastnit dražby a nebo si koupit lístek do tomboly a tím podpořit léčbu malé Eli.

S pozdravem Petrův zdar
Ing. František Salavec, správce rybníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *