Charitativní rybářské závody

Ve dnech 14. října až 16. října 2022 se bude na Horním Kunratickém rybníku konat kaprařský závod na podporu malé Eleonorky Trčové,u které lékaři diagnostikovali závažnou nemoc Spinální svalovou atrofii. Veškerý výtěžek celé akce půjde na malou Eli. Chcete-li vědět více podrobností k těmto závodům, nebo se na ně přihlásit, kontaktujte pořadatele závodu na tel. čísle 773 799 549 a nebo sledujte dění na sociálních sítích pod názvem "Vítr do plachet pro Eleonorku".🤞
Zobrazit více

Oznámení o úpravě pro vydávání povolenek

Ve dnech od 20. září 2022 do 28. září 2022 vydává povolenky k lovu ryb na Kunratických rybnících pouze majitel rybníků Ing. Vlastimil Ladýř, tel. +420 604 225 224. S pozdravem Petrův zdar Ing. František Salavec správce rybníků
Zobrazit více

Podzimní rybářské závod

Ve dnech 16. září až 18. září se budou na Horním kunratickém rybníku konat rybářské závody v lovu kaprů. V tyto dny bude rybník vyhrazen pouze pro účastníky závodů.
Zobrazit více

Upozornění k omezení vydávání povolenek

Z důvodu zarybňování Dolního Kunratického rybníka kapry a s tím spojenou činností mimo Kunratické rybníky oznamujeme, že od pátku 26. srpna až do neděle 28. srpna do 12:00 hodin se nebudou vydávat povolenky k lovu ryb na Kunratické rybníky. V případě zájmu o rybolov v těchto dnech je potřeba si povolenku zajistit předem, nejdéle do čtvrtka 25. srpna. Omlouváme se za toto omezení. Ing. František Salavec správce rybníků
Zobrazit více

Rybářské závody

Ve dnech 10. - 12. června probíhají na Horním Kunratickém rybníku rybářské závody v lovu kaprů. V těchto dnech bude rybník uzavřen pro lov pstruhů a jiných dravých ryb. Pstruhaři však mohou přijet, dát si s námi pivo a diskutovat o rybách a jejich lovu. Těšíme se na všechny.
Zobrazit více

Hájení ryb

Dne 19. listopadu 2021 proběhne letošní již čtvrté, a zároveň poslední, zarybňování Dolního Kunratického rybníka kaprem obecným. Z tohoto důvodu bude ve dnech 19. až 20. listopadu (tři dny) rybník pro veškerý rybolov uzavřen. Více informací naleznete zde.  
Zobrazit více

Zákaz lovu ryb na K1

Z důvody zarybňování kapry na Dolním Kunratickém rybníku bude ve dnech 15. až 17. října 2021 zakázám lov ryb na tomto rybníku. Více informací naleznete zde.
Zobrazit více
Závody v triatlonu

Závody v triatlonu

Dne 26. června budou na Horním Kunratickém rybníku (K2) probíhat každoroční závody v triatlonu. V okolí rybníku budou závodníci běhat, jezdit na kolech a plavecká část závodu bude probíhat přímo na rybníku. Z tohoto důvodu bude v sobotu 26. června zákaz rybolovu na celém rybníku. Ve dnech 25. června a 27. června je rybolov povolen, očekávejte však zvýšenou aktivitu u rybníku z důvodu páteční přípravy těchto závodů a následně v neděli bude probíhat úklid po závodech. Rybářům, kteří měli v plánu tuto sobotu rybaření se tímto omlouváme, ale ještě máme před sebou mnoho krásných dní, které bude možné pro rybolov využít.   S pozdravem Petrův zdar Ing. František Salavec, správce rybníka  
Zobrazit více
Rybářské závody – 2021

Rybářské závody – 2021

Rybářské závody dvojic na Horním Kunratickém rybníku (K2) se budou konat ve dnech 4. až 6. června 2021 (38 hodin). Propozice k závodům budou zvěřejny později. Petrův zdar.  
Zobrazit více

Ukončení lovu kaprů a bílé ryby na Spodním Kunratickém rybníku (K1)

Z důvodu intenzivního podzimního zarybňování kaprem bude lov kaprů a bílé ryby na Spodním Kunratickém rybníku ukončen o 5 dní dříve, než jsme původně plánovali. Posledním dnem, kdy budete mít možnost chytit si svého vánočního kapra, bude středa 25. listopadu. Důvodem je vypouštění kaprů do K1 dne 26. listopadu a následným dalším zarybňování kaprem 30. listopadu. V době od 26. do 30. listopadu bude ÚPLNÉ HÁJENÍ VŠECH RYB Od 1. prosince do 31. prosince bude možné lovit pouze dravé ryby na živou rybičku anebo přívlačí.
Zobrazit více