Hájení ryb

Dne 19. listopadu 2021 proběhne letošní již čtvrté, a zároveň poslední, zarybňování Dolního Kunratického rybníka kaprem obecným. Z tohoto důvodu bude ve dnech 19. až 20. listopadu (tři dny) rybník pro veškerý rybolov uzavřen. Více informací naleznete zde.  
Zobrazit více

Zákaz lovu ryb na K1

Z důvody zarybňování kapry na Dolním Kunratickém rybníku bude ve dnech 15. až 17. října 2021 zakázám lov ryb na tomto rybníku. Více informací naleznete zde.
Zobrazit více
Závody v triatlonu

Závody v triatlonu

Dne 26. června budou na Horním Kunratickém rybníku (K2) probíhat každoroční závody v triatlonu. V okolí rybníku budou závodníci běhat, jezdit na kolech a plavecká část závodu bude probíhat přímo na rybníku. Z tohoto důvodu bude v sobotu 26. června zákaz rybolovu na celém rybníku. Ve dnech 25. června a 27. června je rybolov povolen, očekávejte však zvýšenou aktivitu u rybníku z důvodu páteční přípravy těchto závodů a následně v neděli bude probíhat úklid po závodech. Rybářům, kteří měli v plánu tuto sobotu rybaření se tímto omlouváme, ale ještě máme před sebou mnoho krásných dní, které bude možné pro rybolov využít.   S pozdravem Petrův zdar Ing. František Salavec, správce rybníka  
Zobrazit více
Rybářské závody – 2021

Rybářské závody – 2021

Rybářské závody dvojic na Horním Kunratickém rybníku (K2) se budou konat ve dnech 4. až 6. června 2021 (38 hodin). Propozice k závodům budou zvěřejny později. Petrův zdar.  
Zobrazit více

Ukončení lovu kaprů a bílé ryby na Spodním Kunratickém rybníku (K1)

Z důvodu intenzivního podzimního zarybňování kaprem bude lov kaprů a bílé ryby na Spodním Kunratickém rybníku ukončen o 5 dní dříve, než jsme původně plánovali. Posledním dnem, kdy budete mít možnost chytit si svého vánočního kapra, bude středa 25. listopadu. Důvodem je vypouštění kaprů do K1 dne 26. listopadu a následným dalším zarybňování kaprem 30. listopadu. V době od 26. do 30. listopadu bude ÚPLNÉ HÁJENÍ VŠECH RYB Od 1. prosince do 31. prosince bude možné lovit pouze dravé ryby na živou rybičku anebo přívlačí.
Zobrazit více

Zákaz lovu ryb na K1

Ve dnech 13. srpna a 14. srpna bude na Dolním Kunratickém rybníku (K1) zákaz lovu všech ryb a to z důvodu zarybňování kaprem. Více informací naleznete zde.
Zobrazit více

Omezení lovu ryb

Z důvodu konání rybářských závodů bude přerušen lov ryb na Horním rybníku. Omezení lovu ryb na Horním rybníku ve dnech 5. až 7. června
Zobrazit více